skip to Main Content

Київський аналог американської служби 911

Якщо у вашій квартир розбився ртутний градусник, чи малолітня дитина заблокувала вхідні двері зсередини, або ж ваше авто з’їхало в кювет, чи ви не можете довезти до лікарні хворого з надто великою вагою, одне слово, вам потрібна допомога, знайте, що у столиці ще з 2004 року працює «Київська служба порятунку».

Це аварійно-рятувальна служба, створена при муніципалітеті, яка фінансується з міського бюджету. Викликати рятувальника цілодобово можна за номером 430-37-13.

Окрім цілого переліку усіляких «добрих справ», на базі служби також створено піротехнічний підрозділ, котрий може знешкодити вибухонебезпечні предмети, та газоаналітичну лабораторію, спеціалісти котрої можуть визначити потужність небезпечних випромінювань, взяти заміри повітря чи провести хімічний аналіз речовин та визначити якість матеріалів, які застосовуються при аварійних роботах.

Більш відома громадянам Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС України) (номер 101) також може приїхати на виклик, проте у виняткових ситуаціях. Наприклад, коли  є реальна загроза життю чи здоров’ю. Надзвичайними подіями для цієї служб є, приміром, пожежа чи повінь. Можливо, хтось топиться або заблукав у лісі – це все екстрені випадки, які в компетенції ДСНС. Щоправда, коли стається біда, люди телефонують куди найшвидше згадають, тому працівники ДСНС відповідають на всі виклики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Генерація паролю
Back To Top