skip to Main Content

Шопінг у районі: на Райдужному відкрився новий торгово-офісний центр

Товарообіг у столиці в кінці минулого року дещо збільшився,- стверджують аналітики. Це відбулося вперше з квітня 2014-го. І все ж торгові центри будуються повільніше, ніж було прогнозовано. Нове будівництво закладається рідко, в основному завершують розпочате раніше. Найбільша частка торгових площ Києва припадає на окружні крупноформатні центри. А от якісних сучасних маркетів районного і мікрорайонного типу місту не вистачає катастрофічно. ТЦ, в яких найбільше товарів щоденного попиту: продуктів харчування, ліків, господарських товарів, де можна отримати побутові послуги. І все це у кроковій доступності. Таких магазинів – лише 7% від загальної пропозиції у місті. Особливо актуальна ця проблема для районів з високою щільністю населення, зокрема, й для Деснянського. Тому поява на Райдужному масиві нового торгово-офісного центру – несподіваний і приємний сюрприз для деснянців. Підвищити комфортність життя у районі і забезпечити його мешканців додатковими трьома сотнями робочих місць в нелегкі кризові часи наважилось ПрАТ «Полюс» – підприємство, котре понад 20 років успішно працює у сфері створення, управління та розвитку об’єктів комерційної нерухомості.

ТЦ Райдужний

Яка концепція ТЦ?

Новий ТЦ претендує стати основним місцем покупок для жителів  навколишніх вулиць. «Райдужний» розмістився на перетині основних магістралей Троєщини – проспектів Ватутіна, Маяковського та бульвару Перова. Він добре проглядається і з боку житлових будинків, і з дороги. Власники центру дотримуються концепції широкого асортименту якісних товарів і послуг за демократичною ціною. Відповідно до концепції запрошуються й орендарі.

Усе, що може знадобитися, тут під рукою. Продуктовий магазин, аптека, обмін валют, кав’ярня, перукарня, ломбард, побутова техніка і недорогий брендовий одяг. Разом з тим ходити годинами в пошуках необхідного товару в невеликому ТЦ не потрібно. Площа маркету – близько 2,5 тисяч квадратних метрів. Це 4 поверхи, плюс цоколь і мезонін. За наявності ліфтів обійти його можна не стомившись.

Що можна придбати?

Якірним орендарем, як і годиться для подібної мікрорайонної концепції, в «Райдужному» став продуктовий маркет. 17 березня на першому поверсі тут відкрився магазин відомої локальної мережі «Пчелка», котра працює лише у Києві та столичній області і спеціалізується на продажі продуктів харчування та супутніх товарів. Асортимент продукції – близько 7 тисяч найменувань, серед яких – товари власної торгової марки. «Пчелка» в «Райдужному» стала 15-м магазином ритейлера у Києві.

Які магазини є в ТЦ Райдужний

 Приваблюватиме покупців до центру й аптека мережі «Гарант-Медфарм», відома жителям району тим, що надає знижки пільговим категоріям населення. Відтак пенсіонери, чорнобильці, інваліди та ветерани війни зможуть придбати тут медикаменти дешевше на 5-15% .

Комфорт і затишок сімейного «магазину біля дому» покликана забезпечити кав’ярня. Її концепт  передбачає продаж якісних сортів чаю та кави за лояльними цінами. До філіжанки запашної кави чи ароматного чаю господарі закладу пропонують фірмові солодощі від ресторанного шеф-кондитера. Партнером кав’ярні на «Райдужному» є відомий своєю натуральною випічкою ресторанний комплекс «Гольф Стрим».

Поки в ТЦ працює лише перший поверх. Влітку тут планують з’явитися ще з десяток орендарів. Сфера обслуговування розміститься на цокольному поверсі. Тут можна буде обміняти валюту. Своє VIP-відділення планує розмістити фінансова компанія «Альфа-Інвест Груп», котра є лідером на ринку валютно-обмінних операцій. Зокрема, відома тим, що надає можливість  легально обміняти великі суми.

Вже за місяць в «Райдужному» можна буде взяти  кредит під заставу дорогоцінних металів. Поряд з ломбардом працюватиме й комісійний магазин, в якому ці вироби продаватимуть за вигідними цінами.

На київський ринок послуг намагається пробитися й одеська мережа салонів-перукарень. Свій бізнес-старт нова мережа вирішила здійснити саме з ТЦ «Райдужний». Особливістю південних майстрів є те, що мережа має власну школу, а відтак гарантує належний рівень професіоналізму.

Як нам повідомили в «Полюсі», новий торговий центр передбачає також обов’язкову присутність дитячих товарів та недорогого якісного одягу. Йдеться про стокові магазини відомих європейських брендів.

Офіси без стін та коворінг з сусідами

Весь третій поверх віддадуть під офіси. ПрАТ «Полюс» свідомо обрав концепцію торгово-офісного центру, оскільки в компанії вважають, що Лівий берег може стати повноцінним діловим центром столиці, а місце роботи має бути максимально наближене до місця проживання. Маючи великий досвід в реалізації будівельних проектів найвищої складності, «Полюс» пропонує обладнати приміщення під вимоги конкретного бізнесу. Комусь потрібна кабінетна система на популярні в кризові часи двадцятиметрові офіси, а хтось хоче розмістити співробітників у величезному панорамному приміщені типу open space. Обидва варіанти будуть доступні в «Райдужному». В амбітних планах власників – залучення орендаря для облаштування популярного останнім часом коворінг-центру. Це оренда добре обладнаного офісною технікою та меблями робочого місця на певний час. Такі послуги затребувані серед підприємців-початківців та фрилансерів, у котрих не завжди є фінансова можливість орендувати повноцінний офіс. А, можливо, немає й потреби. Подібні пропозиції притягуватимуть в район прогресивну молодь. А це диктує специфіку зони фут-корту. Передбачається, що перекусити відвідувачам «Райдужного» можна буде в піцерії, суші-барі чи популярному молодіжному пабі з кальянною зоною. Для цього ТЦ має можливість облаштування літнього майданчика та панорамної тераси на верхньому поверсі.

ТЦ Райдужний

Набережна зона

Популярність «Райдужному» забезпечить й парк відпочинку, котрий за недавнім рішенням міської влади має з’явитися під самими стінами торгового центру. Парк з водними об’єктами мають облаштувати на відомих Вигурівських озерах, що тягнуться вздовж проспекту Ватутіна. Парковий статус цієї території береже її від забудови, тому ТЦ «Райдужний» стане найближчою і єдиною торговою точкою для відпочивальників.

Пряма мова

Василь Севериненко, голова правління ПрАТ «Полюс»

ТЦ «Райдужний» орієнтується на середній ціновий сегмент. Відповідно до цього наша управляюча компанія добирає підприємства і торгові мережі, що працюватимуть у торговому центрі. Разом з тим, наші партнери можуть розраховувати на високий рівень лояльності під час укладання орендної угоди. Ми йдемо на зустріч у господарських і технічних питаннях. Надаємо можливість підприємцям облаштувати своє представництво у сучасній комфортабельній будівлі «під себе». ТЦ збудована за останніми технічними вимогами: передбачено індивідуальні системи кондиціювання, вентиляції, водопостачання; індивідуальна ефективна система опалення та пожежогасіння; відеоспостереження, міський телефон, інтернет. Попри те, що в будівництво вкладені значні інвестиції, в питаннях ціноутворення ПрАТ «Полюс» – досить демократична компанія. Орендні ставки – нижчі ринкових. Є також можливість отримати орендні канікули. Комплекс «Райдужний» зібрав унікальні характеристики: розташування на берегах озер, зручне транспортне сполучення, густонаселений район, якісні якорі серед орендарів. Все це дозволяє нам зробити висновок, що ТЦ може стати одним з найвдаліших проектів ПрАТ «Полюс». Запрошуємо деснянців до нас і за приємними покупками, і в офіс – на роботу.

Теми:ТЦ Райдужний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Авторизація
*
*
Генерація паролю
Back To Top