skip to Main Content
Василь Севериненко

МАФи – символ корупції

  • 04.03.2019

Київ – місто кіосків. Виходячи з будь-якої станції метро, бачиш не архітектуру міста, а МАФи. Вони загородили не тільки будівлі…

Анатолій Карпенко

«Жадібність влади призведе до того, що у Києві не буде ні землі, ні підприємництва»

  • 22.02.2019
Знову у місті заговорили про подорожчання проїзду в комунальному транспорті. З 15 липня «Київпанстранс» планує підняти ціну квитка одразу удвічі – до 8 гривень. Про це йдеться у фінансовому плані підприємства
Василь Журба

Скільки коштує розлучення з Ахметовим?

  • 23.04.2018
Впевнений, я багатьох розчарую – так зване повернення місту «Київенерго», котрого з трепетом чекають кияни, не зробить їх багатшими. Навіть навпаки – витягне з міської казни купу грошей. Суми у платіжках за тепло не стануть меншими, дякуватимемо, якщо не зростуть.
Василь Мазорчук

На Троєщині саджають не ті дерева

  • 21.03.2018
У Києві найгірші умови для озеленення на Троєщинсько-Вигурівському житловому масиві. Головна проблема - піщані ґрунти
Анатолій Карпенко

Чи відбудеться «комунальна революція» в 2017 році? Що чекати українцям?

  • 05.04.2017
В країні залишається все менше галузей, на яких можна заробити. Промисловість занепадає, що ставить хрест на експорті, внутрішній ринок – в глибокій депресії через падіння споживчого та інвестиційного попиту. Якщо економіка не дає грошей, куди звертається в такому випадку влада? Правильно – в кишеню до народу.
Роксолана Цірук

«На ярмарках безпосередніх виробників всього 10%»

  • 03.04.2016
Ярмарки у Києві – приклад того, як хорошу справу можна спаплюжити недолугим виконанням. Ярмарки були організовані, аби підприємці могли реалізувати продукцію власного виробництва, а люди мали змогу купувати якісні продукти за цінами виробника. Однак, на сьогоднішній день, те, що відбувається на ярмарках, більш нагадує стихійну несанкціоновану торгівлю.
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Back To Top